Sporty wodne

Do aktywnego na darłowskiej plaży wypoczynku zachęcają przede wszystkim dzieciaki, które ochoczo korzystają tam ze zjeżdżalni wodnych i dmuchanych konstrukcji. Kto na zjeżdżalnie czuje się trochę za duży może wybrać się na przejażdżkę dmuchanym „bananem” albo spróbować swoich sił w jeździe na skuterze wodnym, który można wypożyczyć na plaży w Darłówku Zachodnim.

Jazda konna - Darłowo

Niewielka stadnina koni z możliwością nauki jazdy konej lub hipoterapii. Konie są specjalnie przygotowane do oprowadzania i zajęć terapeutycznych. Możliwa jest przejażdżka bryczką.
Na terenie stadniny istnieje pensjonat i hotel dla koni zapewniający całoroczną, kilkudniową lub dobową opiekę, utrzymanie i profilaktykę dla koni.

Czytaj więcej: Jazda konna - Darłowo

Wypożyczalnia rowerów - Darłowo

Adres: ul. Słowiańska, Darłowo Jak dojechać do Wypożyczalnia rowerów, ul. Słowiańska, Darłowo
Godziny otwarcia: 9.00-21.00

Wędkarstwo na jeziorze Kopań

Nadmorskie jezioro leżące między oddalonym o 8 km Jarosławcem, a Darłowem. Obszar jeziora wynosi 790 ha, głębokość 3,9 m, (średnio 1,9 m), długość, 5 km, a szerokość 2,2 km. Jest to bogaty w ryby akwen wodny, a węgorze, szczupaki, okonie, sandacze, czy liny, sa na porządku dziennym. Dzięki bardzo dobremu zarządzaniu przez Gospodarstwo Rybackie "Mielno", jest to świetne miejsce na wczasy z wędką. W najbliższym czasie planuje się budowę przystani rybackiej i zakup łodzi, aby oferować wczasowiczom możliwość połowów z łodzi.